Obsah potravinových dávek

Dávky ONE MEAL jsou baleny do vysoce funkčních a odolných plastových obalů, kdy každá pokryje energetickou potřebu až na 24 hodin s minimální trvanlivostí až 36 měsíců. Celá dávka je zkompletována tak, aby vážila do 1 kg a vešla se do každé brašny.

Hlavním komponentem je hotové sterilované jídlo s přílohou o hmotnosti 250-340 g, podle preferencí odběratele. Tento pokrm je možno konzumovat za tepla i studena. K ohřevu je přiložen bezplamenný certifikovaný ohřívač, který zaručuje jednoduchost přípravy.

Pokrm lze zvolit z nabízeného portfolia středoevropské kuchyně. Pokud odběratel preferuje jinou kuchyni, firma vyrobí vzorky jídel a dodá k odzkoušení. Takto vzniklé receptury firma využije pouze u odběratele, který vzorky požadoval a schválil.

Další součástí ONE MEAL balíčku jsou sterilované masové konzervy, paštiky, pomazánky a odlehčenější strava v podobě salátů či ryb, ke kterým je zvolena příloha v podobě extrudovaných křehkých plátků různých druhů – nejžádanější jsou však plátky s vysokým obsahem proteinů.

Obsah potravinových dávekObsah potravinových dávekObsah potravinových dávek

Doplňkem je sušené ovoce a dezerty ve formě tyčinek, směsí oříšků, čokolády nebo v čokoládě máčené sušenky.

Pitný režim podporují speciální polévkové směsi a směsi pro výrobu energetických i izotonických nápojů.

K doplňkům balíčku lze zařadit kávu, čaj, ochucovadla či žvýkačky.

Energetická hodnota této kompletní denní dávky ONE MEAL, která zahrnuje snídani, oběd, večeři a svačiny, je dle druhu zvolených komponentů cca 14 500 – 16 500 kJ.

Komfort při stravování podtrhují ekologická lžíce, či dezinfekční ubrousky.