CO NABÍZÍME

Protože život může být nepředvídatelný…

V životě nás potkávají různé události, které nás překvapí; nemůžeme se jim vyhnout, není v naší moci jim zabránit. Jako pomoc v takových situacích vyvinul odborný tým zaměstnanců společnosti Schindler food s.r.o. potravinovou dávkou pod značkou ONE MEAL.

ONE MEAL je potravinová dávka určená pro řešení všech životních situací, kdy se není možno stravovat běžným způsobem. Zkušenosti posledních 20-ti let práce s dávkami jsme využili a aplikovali při vývoji produktu, který plní požadavky uživatelů tak, jak byly zaznamenány. Dávka respektuje národní i světové stravovací zvyklosti, moderní stravovací návyky a pamatuje i na různá zdravotní omezení spotřebitele.

Rozsah využití potravinové dávky je široký - od pokrytí potřeb silových a záchranářských složek v rámci IZS, energetiků, dopravců, až po vojska armád NATO. Dávka nabízí stravovací řešení například při výpadku dodávek energií, v době živelných a jiných katastrof. V provedení Holiday nabízí pokrytí stravovacích potřeb při outdoorových a volnočasových aktivitách dětí i dospělých.

Využití potravinových balíčků ONEMEAL

KRIZOVÁ SITUACE

KRIZOVÁ SITUACE

Dávky pro případ válečných konfliktů, výpadků energie

POHROMY

POHROMY

Přírodní pohromy jako jsou povodně, zemetřesení

OUTDOOR

OUTDOOR

Outdoorové aktivity jako třeba paintball, airsoft

CESTOVÁNÍ

CESTOVÁNÍ

Pohodlné stravování na dovolené, chatách

Naše potravinová dávka má několik chuťově rozmanitých variant, jednoduchá příprava vás časově neomezuje a je skladná - vejde se do každé brašny.